Буксир «Яни Капу» відпрацював тренування в акваторії Чорного моря

274136374_317857273715195_4969910572156212127_nДнями в акваторії Чорного моря екіпаж рейдового буксира «Яни Капу» Військово-Морських Сил Збройних Сил України відпрацював низку навчально-бойових завдань. Їх провели із метою удосконалення та підвищення професійних знань та практичних навичок особового складу, а також підготовки буксира до виконання завдань за призначенням.

Під час виходу в море військовослужбовці комплексно відпрацювали завдання з буксирування умовно пошкодженого корабля, проходження вузини, плавання судна в штормових умовах, за обмеженої видимості та в районах інтенсивного судноплавства. Крім того, було перевірено злагодженість дій особового складу з питань протипідводно-диверсійної оборони на незахищеному рейді та боротьби за живучість у разі, якщо буксир зазнав бойового чи аварійного пошкодження, пожежі чи надходження в середину корпусу забортної води.

Нагадаємо, буксир “Яни Капу” та його тодішній капітан, смілянин Олег Мельничук, стали відомими на усю Україну і за її межами завдяки героїчному спротиву прикордонним кораблям РФ, які при спробі захопити буксир, протаранили один одного.

Моряків і судна росіяни захопили, згодом повернули Україні кораблі, а через рік додому повернулися із російського полону і українські моряки.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *