Будьте обачні, телефонують зловмисники

обережно шахраїПодатківці Черкащини звертають увагу платників податків – знову активізувалися телефонні шахраї. Вдаючи з себе посадових осіб обласного управління податкової служби, зловмисники телефонують до керівників підприємств чи підприємців з метою заволодіння коштами під будь-яким приводом (надання грошової допомоги, погрози застосування штрафних санкцій та інше).

Зловмисники телефонують з різних номерів мобільних операторів України та пропонують перерахувати грошові кошти на карткові рахунки банківських установ України.

В управлінні ДПС у Черкаській області вкотре наголошують, що службові особи управління жодних вказівок збирати гроші від свого імені чи від імені довірених осіб не давали та давати не можуть.

Платників просять бути обачними, не піддаватися на провокації, а у разі отримання інформації про такі пропозиції, вчинення протиправних дій від імені працівників податкової, негайно повідомляти відповідний підрозділ Національної поліції у Черкаській області за номером телефону 102.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *