Бригада екстренки допомогла жінці народити в автомобілі

241497770_6075405175865159_4157458330655404932_nБлизько 22-ї години швидку викликали до 31-річної жінки на 32-му тижні вагітності, у якої відійшли води. До породіллі, у якої це були вже треті пологи, терміново виїхала бригада екстренки.

Вже під самим пологовим відділенням фельдшер Наталя допомогла з’явитися на світ здоровій дівчинці. Розповідає, що все відбувалося дуже швидко: за 5 хвилин доїхали до вказаної адреси, за кілька хвилин між переймами допомогли зійти жінці до автомобіля швидкої і за 5 хвилин доїхали до лікувального закладу.

Але як не поспішали медики довезти породіллю до лікарні, природа взяла своє. Маля не хотіло чекати і з’явилося на світ стрімко прямо в автомобілі.

«За 13 років моєї роботи на швидкій – це у мене перший такий випадок. Але вже тримаючи малечу на руках – сама там ледь не плакала. Це таке щастя, що й не передати! Народження дитини – це справжнє диво, і так хвилююче – чути перший крик малюка. Цей заряд позитиву – надовго. Хай все у дівчинки і мами складеться якнайкраще!» – з теплом у голосі говорить Наталя.

Маму й новонароджену передали колегам з пологового відділення Корсунь-Шевченківської лікарні, розповіла речниця обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Ірина Назарок.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.