Боротьба за повернення «Бази вчителів» громаді триває

222259Прокуратура продовжує активну роботу щодо повернення будинків відпочинку територіальній громаді, які входять до цілісного майнового комплексу «База вчителів».

Нагадаємо, нині триває боротьба за «ласий шматок» земельної ділянки, площею майже 2 га, в прибережній захисній смузі Кременчуцького водосховища на річці Дніпро у с. Свидівок Черкаського району, на якому розташовані 29 приміщень, що входять до цілісного майнового комплексу «База вчителів».

Так, Черкаським апеляційним судом залишено без задоволення апеляційну скаргу власника одного з будинків відпочинку у справі за позовом вказаної особи до департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради про визнання права власності на будинок вартістю понад 200 000 грн площею більш як 90 м2.

Повернення всіх будиночків у користування територіальної громади міста дасть змогу Черкаській міській раді повноцінно використовувати комплекс для організації відпочинку та оздоровлення, дозвілля дітей, інформує пресслужба Черкаської обласної прокуратури.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.