Боротьба за легалізацію праці: з початку року у Смілі зареєстрували понад 60 додаткових працівників

нелегальна працяДля детінізації доходів та відносин у сфері зайнятості населення міста розпорядженням міського голови було утворено робочу групу з питань реалізації рішень, спрямованих на підвищення рівня оплати праці, питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення.

До складу робочої групи входять представники виконавчих органів місцевого самоврядування, територіальних органів Пенсійного фонду України, Державної податкової служби України, Фонду соціального страхування України, поліції, фахівці служби зайнятості.

З початку року за даними Смілянської податкової служби у місті було додатково зареєстровано 64 найманих працівника. Легалізовано 388,4 тис.грн. доходу. Збільшено фонд оплати праці на 43 тис.грн. та додатково надійшло ПДФО – 7,7 тис. грн.

Для сприяння зайнятості населення, регулювання ринку праці в місті, рішенням сесії Смілянської міської ради від 24.02.2021р. було затверджено Програму зайнятості населення на 2021-2023 роки, в якій розроблені та затверджені напрями та заходи щодо поліпшення ситуації у сфері зайнятості населення міста.

Для тимчасової зайнятості населення міста рішенням сесії Смілянської міської ради від 22.12.2018р. затверджено Програму організації та фінансування у 2019-2021 роках громадських робіт.

За інформацією офіційного сайту Смілянської міської ради

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *