Боротьба з колаборантами: до суду скеровано справу щодо чоловіка, який вихваляв окупантів

судЧеркаською обласною прокуратурою скеровано до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні за обвинуваченням черкащанина у глорифікації (вихвалянні та звеличенні) учасників збройної агресії російської федерації (ч. 3 ст. 436-2 КК України).

Чоловік з 16 до 22 березня поширював в одній із соціальних мереж матеріали, в яких звеличував та вихваляв військовослужбовців російської федерації, які беруть участь у збройній агресії проти України.

Крім того, займався розповсюдженням відеоматеріалів порнографічного характеру (ч. 3 ст. 301 КК України).

Свою винуватість в інкримінованих йому діяннях не визнає, незважаючи на те, що стороною обвинувачення зібрані достатні докази вчинення кримінальних правопорушень.

Водночас судом першої інстанції обвинуваченому обрано запобіжний захід у вигляді домашнього арешту, який за принципової позиції прокурора судом апеляційної інстанції змінено на тримання під вартою, з можливістю внесення застави. Через 3 місяці перебування в умовах слідчого ізолятора вказаною особою було внесено заставу.

Санкцією ч. 3 ст. 436-2 КК України передбачено покарання до 8 років позбавлення волі з конфіскацією майна та ч. 3 ст. 301 КК України передбачено покарання до 7 років позбавлення волі з позбавленням права обіймати певні посади.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.