Близько 800 працівників Шевченківської дирекції залучили до ліквідації наслідків снігової негоди

2017-01-11_снегоборьбаЩоденно, починаючи з 6 січня, не менш 3,5 тис. працівників регіональної філії «Одеська залізниця» ПАТ «Укрзалізниця» долають наслідки сильних снігопадів на півдні та в центральній частині країни. Завдяки їх злагодженій роботі залізничний транспорт за складних метеорологічних умов залишається надійним та безпечним перевізником.

Зокрема на Одеській дирекції залізничних перевезень до ліквідації наслідків негоди залучено 1,3 тис. працівників на добу. Стільки ж на Знам’янській дирекції. Близько 800 чоловік – на Шевченківській та приблизно 500 – на Херсонській. Для організації та забезпечення безперебійного руху поїздів та перевезення пасажирів одеські залізничники працювали цілодобово, в дві робочі черги: очищували від снігу й криги стрілочні переводи, пасажирські платформи та станційні колії.
Найбільші людські ресурси для снігоборотьби були задіяні на дистанціях колії в Одеській, Миколаївській та Кіровоградській областях, де також залучили автопарк снігоприбиральної та снігозбиральної техніки виробничих підрозділів. На дільниці Гайворон – Рудниця для розчищення 156 км колії від снігових заметів залізничники використали спеціальну снігоочисну машину ЦУМЗ.
Крім того, у зв’язку зі складною ситуацією на автошляхах південних районів Одеської області керівництво філії призначило додаткові рейси пасажирського поїзду №686 Одеса – Ізмаїл, що курсуватиме до 21 січня щоденно. Автотракторну техніку магістралі задіяно для розчищення траси М-15 Одеса – Рені.
Нагадаємо, з 6 січня в регіоні спостерігається значне погіршення погодних умов.

Прес-центр регіональної філії «Одеська залізниця»

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *