Близько 450 тисяч дерев виросте із насіння, яке заготовили смілянські лісівники

93d4df5cfaee2530cf96bab4037292f4_новый размерУ Смілянському лісгоспі приступили до посіву насіння лісових культур. Це важливий етап у формуванні якісного посадкового матеріалу, який стане високопродуктивним лісом.

Нині саме час подбати про це і виконати роботу у стислі терміни. Тож підготувавши грунт і створивши відповідні умови, у лісових розсадниках і теплицях проводиться висів насіння лісових культур.

Чимало зусиль було докладено, аби зібрати і зберегти насіння для посіву. 

Нині у підготовлений субстрат з додаванням комплексних міндобрив лісівники закладають жолуді дуба звичайного, а це орієнтовно 135 тисяч посадочних місць для закритої кореневої системи, в тому числі – 110 тисяч складають касети.

У Мліївській шишкосушарці було перероблено 3 тонни шишок, із яких отримано 34 кілограми насіння. Результат праці лісівників нарешті дочекався весни і потрапивши у грунт, проросте гарними, добірними сіянцями, що стануть за кілька десятиліть високопродуктивним лісом.

Загалом у розсадники буде висіяно 24 кілограми насіння сосни звичайної, із якого виростуть 450 тис. штук сіянців, що дадуть початок новому лісу.

За рік крихітні деревця у середньому підростуть до 15 сантиметрів і стануть повноцінним посадковим матеріалом, інформує пресцентр Смілянського лісгоспу.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *