Благоустрій набережної у Смілі – учасник конкурсу “Європейська Нагорода”

4th-edition-has-started-european-300_200-750x470Благоустрій набережної водосховища р. Тясмин між вул. Незалежності та вул. Шолом Алейхема в м. Сміла Черкаської області”, Україна бере участь у 4 виданні конкурсу “Європейська Нагорода”. Триває процес відбору об’єктів до Гранд-фіналу змагань.

Заявником є Управління архітектури, регулювання забудови та земельних відносин міста виконавчого комітету Смілянської міської ради

Інвестор: кошти місцевого бюджету, інвестиції ФОП Овчаренко Віктор Степанович

Будівельна компанія: ФОП Костенко Владислав Миколайович

Дизайнер/архітектор: Остапенко Олександр В’ячеславович

«ЄВРОПЕЙСЬКА НАГОРОДА» – найбільшим в Європі міжнародний конкурс будівництва. Його мета – просування, підтримки та нагородження цінних модернізацій і нових конструкцій.

Конкурс започаткований у Польщі. За 23 років існування в Польщі і 3 роки на європейському ринку «ЄВРОПЕЙСЬКА НАГОРОДА» створила надійний бренд та виконав вагому роль у підвищенні обізнаності про значення архітектури, модернізації історичних об’єктів, нових конструкцій, ідей та пристосувань. 1022 реконструкцій і нових конструкцій взяли у конкурсі протягом останніх двох років.

Учасники отримують:

  • просування на сайтах  “ЄВРОПЕЙСЬКА НАГОРОДА” та “Moдернізація Року”,  на сторінках в соціальних мережах, а також на сайтах та сторінках медіа-партнерів усіх країн Європи;
  • диплом за участь в першому етапі конкурсу;
  • запрошення на урочисту церемонію, яка проходить в Королівському замку у Варшаві;
  • унікальну монету конкурсу – мін. 3 об’єкти.

Конкурс «ЄВРОПЕЙСЬКА НАГОРОДА» має другий етап, коли почесне журі відвідало всі об’єкти та прийняти рішення щодо переможців категорій. Учасники, які отримали  місце у другому етапі конкурсу запрошуються на церемонію, де оголошуються та нагороджуються переможці.

Церемонія нагородження традиційно проходить в Королівському замку у Варшаві щороку, який прикрашає концерт польської національної пісні і танцю «Шльонськ» ім. Станіслава Хадини.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *