Благодійники допомагають смілянам та вимушеним переселенцям

За тиждень Смілянська міська рада, за сприяння волонтерів, продовжила надавати допомогу українським захисникам. Разом із тим, допомогу від благодійників отримали і смілянські заклади.

Військовослужбовцям Збройних Сил України, які захищають нашу державу на передових рубежах, передали черговий вантаж із гуманітарною допомогою: вермішель швидкого приготування, рибні консерви, арахісове масло, згущене молоко, супи консервовані, каву, цукор, печиво.

Смілянській міській лікарні, за сприяння міської ради, передано 34 ящика із засобами медичного призначення. Ці засоби надіслав із Польщі, від фірми Mrija Poland Sp. Z o.o, волонтер, співвласник фірми Дмитро Баранов.

Анатолій Кушнір, мешканець села Зелена Діброва Звенигородського району, завдяки кропіткій праці, виростив у власному саду та передав для потреб Смілянської громади 2 тонни яблук. Їх передали у Смілянську міську лікарню, дитячі садочки та відправили військовослужбовцям ЗСУ.

Від підприємства “KENT&AVER” та її власників, родини Пахлюк, люди, які опинились в скрутних життєвих обставинах, отримали від них 400 теплих, комфортних капелюхів та шапок для дорослих та 700 – для дітей і підлітків.

У Смілі робота щодо підтримки та допомоги захисників та людей, які постраждали внаслідок бойових дій, не припиняється.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.