Благодійна акція: “Подаруй бібліотеці книгу”

Міжнародний день дарування книг світова спільнота книголюбів відзначає 14 лютого. Цей день – добровільна ініціатива, започаткована у 2012 році американкою Еммі Бродмур, спрямована на підвищення інтересу та доступу до книг і бібліотек.

Мета – надихнути людей по всьому світу дарувати книги бібліотекам , друзям та близьким. У Міжнародний день дарування книг об’єднуються ті, хто дарує книги, і ті, хто прищеплює любов до читання.

Сьогодні активні користувачі бібліотеки, учні 1-4-х класів гімназії ім. В.Т. Сенатора, разом з класними керівниками Тамарою Степаненко, Антоніною Стуженко, Наталією Чмиренко, Іриною Мендусь, Вікторією Богуславською та Оксаною Дудніковою відгукнулися на пропозицію бібліотекарів і долучилися до благодійної акції “Подаруй бібліотеці книгу!”.

У центральній бібліотеці для дітей щиро подякували дітям, батькам, вчителям за дбайливе та відповідальне ставлення до книги та участь в акції. Подаровані книги – завжди радісна подія для читачів та чудове поповнення бібліотечного фонду.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.