Благодійники передали для терапії малюків обласного неонатального центру нове обладнання

DSCF5749-scaled-e1603892392652Найменшим пацієнтам неонатального центру Черкаської обласної дитячої лікарні відтепер буде комфортніше отримувати терапію від жовтяниці, інформує пресслужба Черкаської ОДА.

Сучасне, а головне – довгоочікуване обладнання для цього передали ініціатори бізнес фестивалю Summer Challenge та «Спільнодія Черкащини» медзакладу. Два опромінювачі з нижнім типом опромінення та сотню ламп до наявних опромінювачів отримав неонатальний центр сьогодні.

Лікуватимуть у більш комфортніших умовах на нових апаратах малечу віком від одного місяця. Її, завдяки опроміненню, можна вилікувати за 2-3 доби. Втім надавати лікування треба майже цілодобово, що складно дається малюкам та їхнім матусям.

Щодень в обласній лікарні лікують одного-трьох маленьких пацієнтів. Ця хвороба більше непокоїть на перспективу, додає лікарка, адже токсично впливає на центральну нервову систему. Дитина стає збудженою, не має спроможності своєчасно встати, сісти, заговорити.

Обійшлося обладнання у майже 194 тисячі гривень. Опромінювачі планували придбати за кошти, зібрані на фестивалі Summer Challenge-2020, який щороку організовує KasyaNova Event.

– Ми декілька років поспіль з нашою командою організовуємо фестиваль, який об’єднує владу, підприємців та громаду для того, щоб робити корисні речі, – розповідає організаторка «Summer Challenge» Ольга Касьянова. – Останні роки ми закуповували обладнання для неонатального центру. За ці два роки ми придбали обладнання на близько 230 тисяч гривень: візуалізатор вен, датчики, пульсоксиметри.

Громадськість, бізнес та влада організувалися разом наприкінці березня. Тоді ж започаткували проект «Спільнодія Черкащини: здолати COVID-19». Відтоді вдалося закумулювати близько 20 млн грн. Насамперед купували засоби індивідуального захисту для медиків та медичне обладнання.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *