Біля Свидівка у лісі знайшли 6-річного хлопчика, який зник напередодні

Безымянный29 травня o 23:20 до Черкаського районного управління поліції надійшло повідомлення про те, що в лісі біля села Свидівок зник 6-річний хлопчик. Про його зникнення повідомили батьки, які намагалися самостійно знайти сина проте, пошуки були марні, розповіли у поліції Черкаської області.

Поліцейських, а також військовослужбовців Національної гвардії України було піднято по тривозі. Допомагали з пошуками інспектори роти з обслуговування водних об’єктів Управління патрульної поліції, які обстежували лісові хащі за допомогою тепловізорів.

У соціальних мережах правоохоронці також закликали допомогти у пошуках хлопчика. Небайдужі черкащани приєдналися до пошукових груп.

Поліцейські з’ясували, що малий Сашко грався у дворі. Аж раптом побіг за своїм собакою Амуром, який повів малого до лісу, а там обоє зникли. Пошукові роботи тривали всю ніч.

Правоохоронці та небайдужі громадяни обстежили квадрат в районі 10 кілометрів. Перевіряли хащі та водно-болотні угіддя. Всі вірили, що хлопчик обов’язково знайдеться, живий та неушкоджений.

Однак, пошуки ускладнювала темна пора та те, що через розлади аутистичного спектру дитина не відгукувалася. На ранок, о 5:30 годині, Сашка знайшли. На нього натрапили місцеві мешканці.

Він зляканий сидів неподалік болота, обіймаючи свого чотирилапого товариша, та плакав. На щастя, з дитиною все було добре. Хлопчика доставили додому та передали родичам.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *