Біля Сміли ремонтують дві дороги

ремонт дорігНа Черкащині триває ремонт доріг. Дві із них – це дороги, яеі ведуть у Смілу. Розпочалися роботи з ямкового ремонту автодороги Сміла-Березняки – ст. Райгород – Кам’янка, від Сміли до села Велика Яблунівка.

На автодорозі регіонального значення P-10/P-09/ – Черкаси – Чигирин – Кременчук у напрямку Чигирина триває фрезерування покриття пошкоджених ділянок та розпочато покриття новою асфальто-бетонною сумішшю.

Від села Івківці до села Суботів на автодорозі Т- 24-02 Суботів – Медведівка – Кам’янка проведено роботи з фрезерування і асфальтування ділянок дорожнього полотна.

На автодорозі місцевого значення Степанки – Вергуни – Чорнявка – /Р-10/ у напрямку села Хацьки та на автодорозі /Н-16/- Хацьки – Степанки – Хутори у селі Степанки проведено роботи по ліквідації вибоїн дорожнього покриття.

Стартували дорожні роботи на ділянці автодороги Н-02 /М-06/ Кременець – Біла Церква – Ржищів – Канів – Софіївка у напрямку Канева.

Також, підрядник проводить роботи з обкосу узбіччя дороги Р-10 /Р-09/-Черкаси-Чигирин-Кременчук до Канева та дороги Н-02 і Р-09 від Канева до межі з Київською областю. Ці роботи проводить підрядна організацієя ТОВ «ДС Пром Груп».

Підрядною організацією ТОВ «Ростдорстрой» проводиться ремонт ям та тріщин асфальтного покриття струменевим методом автогудронатором ділянок автодоріг: Н-16 Золотоноша-Черкаси-Сміла-Умань від села Дубіївка до Сміли та Н-01 Київ – Знам’янка в адмінмежах міста Корсунь-Шевченківський.

У напрямку Сміла – Черкаси та в районі сіл Геронимівка і Руська Поляна на автодорозі державного значення Н-16 триває чистка порослі і обкіс узбічч від трави дорожниками підрядної організації.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *