Біля сіл на Черкащині рибалки-порушники масово почали «вибивати» коропів та карасів під час нересту

191619022_836470793623586_2493172200452440631_nВ ніч з 26 на 27 травня державні інспектори рейдової групи Черкаського рибоохоронного патруля вииявили порушників, які займалися «вибиванням» коропа та карася, що зайшли на масовий нерест.

Інцидент стався у водоймі, яка тимчасово набралася водою у весняний період поблизу сіл Драбівка та Сахнівка Черкаський району.

Не всіх порушників вдалося затримати. Побачивши рибпатрульних, деякі повтікали, викинувши заборонені знаряддя лову – остроги та рибу, зазначають у рибоохоронному патрулі.

Острога – примітивне колюче риболовне знаряддя у формі вил на дерев’яному держалі.

Загалом інспектори затримали 2 осіб та склали на них матеріали за грубе порушення правил рибальства. Рибу виловити саме ці рибалки-порушники ще не встигли. У них вилучили заборонені знаряддя лову.

Окрім того, інспектори викликали працівників Нацполіції для встановлення осіб порушників.

Того ж дня рейдова група оформила 3 акти безгосподарського майна, власника якого встановити не вдалося, 1 сітку та рибину.

За допомогою сітки порушники перегородили всю ширину водойми, де скупчувалася у великій кількості риба, та її з легкістю можна було виловити остом.

Черкаський рибоохоронний патруль закликає громадян бути відповідальними та дотримуватися вимог природоохоронного законодавства. Якщо Ви помітили порушення Правил рибальства або Порядку придбання чи збуту водних біоресурсів просимо невідкладно повідомляти на «гарячу лінію» Управління: (093) 869-65-93, (0472) 31-02-76.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *