Більше семи тисяч учасників АТО отримали землю на Черкащині

АТОПротягом 2018 року Головне управління Держгеокадастру у Черкаській області надало учасника АТО та сім’ям загиблих воїнів 626 дозволів для розроблення землевпорядної документації на загальну площу 1137,6 га та передало у власність 251 земельну ділянку загальною площею 403,6 га.

Усього з часу запровадження ініціативи про надання земельних ділянок учасникам АТО до Держгеокадастру Черкащини надійшло 12 167 клопотань від військовослужбовців. Надано 7023 дозволи для розроблення землевпорядної документації на загальну площу понад 11906 га. Це земля для ведення індивідуального садівництва та ведення особистого селянського господарства.

Уже оформили у власність земельні ділянки загальною площею 9 529,5 га із земель сільськогосподарського призначення державної власності 5 517 військовослужбовців, правоохоронців і членів їхніх родин.

Землевпорядна служба області продовжує відшукувати ділянки для надання у власність військовослужбовцям. Так, на початок червня цього року відповідно до наказів Головного управління Держгеокадастру у Черкаській області на території Черкащини зарезервовано 243 земельні масиви загальною площею 1 950,58 га, що можуть бути передані у власність учасникам АТО.

Довідково:

На сайті Держгеокадастру розміщено покрокову схему дій для допомоги учасникам АТО та членам родин загиблих воїнів, котрі бажають отримати земельні ділянки.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *