Більше 5,5 тисячі адміністративних послуг надали у Смілянському центрі обслуговування платників

Впродовж січня – серпня 2017 року відвідувачам центру обслуговування платників Смілянської об’єднаної податкової інспекції було надано 5519 адміністративних послуг. Найбільш запитуваною серед послуг – видача картки платника податків та внесення до паспорта громадянина даних про реєстраційний номер облікової картки платника.З початку року нею скористалось 2643 платника. Також звертаються за такою послугою, як реєстрація книг обліку розрахункових операцій. Про це повідомили нашому кореспонденту у Смілянській ОДПІ. Протягом січня – серпня зареєстровано 788 таких книг. Також у відвідувачів ЦОП користуються попитом послуги з видачі довідки про відсутність заборгованості з платежів до бюджету – 97, надання витягу з реєстру платників єдиного податку – 738, реєстрації платника єдиного податку – 495, реєстрації книги книг обліку розрахункових операцій – 502 тощо.

У Смілянській ОДПІ нагадують, звернутися за адміністративними послугами можна у Центр обслуговування платників Смілянської ОДПІ (ЦОП), який знаходиться за адресою: м. Сміла, вул. Незалежності, 76, тел. 04733-4-42-59 .

У ЦОП відвідувачів зустрінуть професіонали своєї справи, які допоможуть і нададуть відповіді на всі запитання стосовно прийому звітності, видачі адміністративних довідок, оформлення необхідних заяв тощо. Також працює Wi-Fi, завжди оновлюється і поповнюється інформація, яка розміщена на інформаційних стендах в Центрі обслуговування платників.

Інформацію у консультанта-модератора можна також отримати за телефоном – (04733)4-42-59.

ЦОП Смілянської ОДПІ працює за наступним графіком: – понеділок – четвер – з 9-00 до 18-00 – п’ятниця – з 9-00 до 16-45 – субота – з 9 до 13-00 – неділя: вихідний.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *