Бійцю АТО, який навчався у смілянській спеціальній школі-інтернаті, сьогодні могло б виповнитися 25 років

27540902_396323324148874_5048786741176944294_nСкільки б не минуло років, не зітруться з нашої пам’яті імена тих, хто не повернувся з АТО. Сьогодні 6 лютого нашому землякові Віктору Єременко виповнилося б 25 років, але не судилося. Він загинув патріотом своєї держави, борючись за волю, честь і народ. Про це інформує інтернет-представництво Білозірської ОТГ.
Зростаючи сиротою, Віктор мав всі риси доброї порядної людини. Закінчив Смілянську загальноосвітню школу-інтернат, працював різноробочим, згодом вступив до Тальнівського будівельно-економічного коледжу.
Із початком Революції Гідності Віктор залишав навчання і приєднався до 22-ї сотні Самооборони Євромайдану.
Після анексії Росією Криму уклав контракт про проходження служби у військовому резерві Національної гвардії України. За два місяці він у складі 1-го резервного батальйону НГУ вже виконував бойові завдання в районі АТО, на блокпосту під Слов’янськом.
10 вересня 2014 року загинув під Артемівськом (Донецька область). В пам’яті земляків Віктор Єременко назавжди залишиться мужнім героєм, який виконав свій головний обов’язок – захист рідної землі.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *