Бібліотека і громада: співпраця в реаліях воєнного стану

Чудовим стартом цілої плеяди заходів до Всеукраїнського дня бібліотек став заключний етап обласного Громадського діалогу «Бібліотека і громада: співпраця в реаліях воєнного стану», який проходив 26 вересня у стінах Обласної універсальної наукової бібліотеки ім. Тараса Шевченка.

Підвести своєрідні підсумки, поділитися досвідом і творчими здобутками прибули представники найактивніших, найкреативніших публічних бібліотек територіальних громад Черкащини. Смілу представляли заступник міського голови Тетяна Карло, начальник відділу культури Ірина Бобошко і директор Смілянської міської ЦБС Ірина Огус.

Вітаючи всіх учасників із прийдешнім професійним святом, заступник начальника управління культури та охорони культурної спадщини Черкаської ОДА Людмила Товстопят наголосила, що є громади, у яких добре усвідомлюють значення бібліотек і всіляко їх підтримують.

Нині бібліотеки, на вимогу часу, значно розширили свою роль – стали волонтерськими центрами, осередками відновлення ментального здоров’я, популяризації української мови та книги.

Досвідом роботи в умовах воєнного стану із внутрішньо переміщеними особами, історіями волонтерства та співпраці із владою, а також реалізацією проекту “Бібліотечне укриття” поділилася керівниця смілянських книгозбірень Ірина Огус.

Тетяна Карло розповіла про покращені умови праці у смілянських бібліотеках-філіях, проведені ремонти у двох міських дитячих бібліотеках, а також про значну і важливу роль публічних книгозбірень у культурному розвитку громад. Вона підкреслила, що влада Сміли й надалі допомагатиме бібліотекам ставати кращими, сучаснішими, втілюючи нові проекти і технології.

Підсумком Громадського діалогу, який відбувся в різних куточках Черкащини й завершився в Черкаській ОУНБ ім. Тараса Шевченка, стало прийняття резолюції.

А заключним акордом – вітання із професійним святом, яке бібліотекарі відзначають 30 вересня, інформує офіційний сайт Смілянської міської ради.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.