Безробітних жителів нашого краю вчать фінансовій грамотності

f1dbc5b6-bb9a-4c28-81c4-7115973c1e45У Черкасах у приміщенні «Гончаренко центру» відбувся тренінг «Фінансова грамотність» для 15 осіб з числа безробітної молоді за участю бізнес-тренера Ірини Обруч.

Головна мета тренінгу – підвищення рівня фінансової грамотності населення, особливо молодого покоління. Ці знання необхідні для формування раціональних споживачів фінансових послуг, які здатні керувати особистими фінансами та поводити себе відповідально у питаннях, що стосуються грошей, фінансів та кредиту.

Учасники розглянули основні поняття фінансової грамотності, планування власних доходів, розробки сімейного бюджету, створення фінансової «подушки», фінансових маніпуляцій та відкриття власного бізнесу.

В основі курсу лежить досвід фахівців, які об’єдналися задля руйнації стереотипів про складність теми фінансової грамотності та формування практичних навичок у керуванні доходами.

Зі слів бізнес-тренера Ірини, тільки від нас залежить те, наскільки грамотними ми можемо стати у фінансовій сфері.

Зрештою, те, що ви вкладаєте в себе і в розвиток свого мислення, визначає ваш успіх, оскільки мислення – ваш найголовніший фінансовий актив, розповіли у Черкаському центрі зайнятості.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.