Безробітних із Городищини запросили працювати у Смілянському районі

Нещодавно, у приміщенні Городищенської районної філії Черкаського обласного центру зайнятості відбувся ярмарок вакансій за участю 15 безробітних громадян. Представники ТОВ «Агро-Рось» запрошували на роботу слюсарів контрольно-вимірювальних приладів, підсобних робітників, технологів харчової промисловості, обліковців, водіїв навантажувачів, лікарів ветеринарної медицини та вантажників. Місце виконання робіт – Смілянський район, село Балаклея.

Заступник директора з виробництва Людмила Бойко ознайомила присутніх з діяльністю підприємства: «Товариство являється одним із провідних сільськогосподарських підприємств Черкаської області, яке займається вирощуванням зернових культур, тваринництвом та виготовленням комбікормів для свійських  тварин і птахів. Зокрема, ми вирощуємо і поставляємо на ринок куряче м’ясо під торговою маркою «Золоте курча», годуючи птахів кормом власного виробництва».

Також, Людмила Бойко розповіла присутнім про умови праці, рівень заробітної плати, способи доставки до місця проведення робіт. Підприємство має гуртожиток і забезпечує житлом своїх працівників, які мають таку потребу. Також було наголошено на тому, що товариство з задоволенням візьме до себе на роботу випускників навчальних закладів без необхідного досвіду роботи.

Пропозиція зацікавила пошукачів роботи і як результат – 6 осіб під час ярмарку вакансій заповнили анкети, запропоновані роботодавцем, а згодом звернулись до особистих консультантів для вирішення питання працевлаштування.

Наприкінці зустрічі заступник директора з виробництва висловила подяку фахівцям служби зайнятості за організацію заходу, відзначивши плідність та зручність його проведення.

Городищенська районна філія ОЦЗ

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *