Безпідставно витрачені 5,3 млн грн – за службову недбалість судитимуть директора лікарні

До суду скеровано обвинувальний акт стосовно директора одного із комунальних медичних закладів Черкас за фактом службової недбалості, що спричинило тяжкі наслідки (ч. 2 ст. 367 КК України).

Слідством встановлено, що директор однієї з лікарень обласного центру, маючи електронні ключі доступу та паролі до додатків і банківських рахунків закладу, незаконно передав їх заступнику головного бухгалтера, яка упродовж двох років безпідставно перераховувала на свої банківські рахунки та рахунки своїх знайомих бюджетні кошти.

Через службову недбалість директора вона заволоділа коштами на загальну суму понад 5,3 млн грн.

Як раніше повідомлялося, обвинувальний акт стосовно заступника головного бухгалтера закладу вже перебуває на розгляді суду.

Досудове розслідування в кримінальному здійснювали слідчі СВ Черкаського РУП ГУНП в Черкаській області, оперативний супровід –працівники Управління СБУ в Черкаській області.

Санкцією ч. 2 ст. 367 КК України передбачено покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 2 до 5 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років, зі штрафом або без такого, повідомили в обласній прокуратурі.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.