Березняківська громада потрапила у список громад, де будуть реалізовані проєкти регіонального розвитку

изображение_2021-05-28_115338-e1622192035185Два проєкти регіонального розвитку будуть реалізовані на Черкащині коштом секторальної підтримки. Загалом на це спрямують 9 млн грн, інформує пресслужба Черкаської ОДА з посиланням на очільника області Олександра Скічка.

Перший проєкт поданий Черкаською агенцією регіонального розвитку задля розвитку підприємницького потенціалу. У його межах у 9 громадах області (Березняківська, Білозірська, Бужанська, Дмитрушківська, Іваньківська, Лип’янська, Сагунівська, Степанківська, Червонослобідська) будуть створені громадські майстерні.

Другий проєкт – від Червонослобідської ТГ. Ідеться про встановлення системи відеоспостереження в чотирьох громадах (Білозірська, Леськівська, Червонослобідська, Березняківська).

Загалом в Україні цього року коштом секторальної підтримки планують реалізувати 80 проектів регіонального розвитку.

Також Мінрегіон втілить проект щодо створення ГІС-системи моніторингу розвитку адміністративно-територіальних одиниць та проект з підвищення ефективності формування та реалізації державної регіональної політики (підсилення інституційної спроможності агенцій регіонального розвитку).

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *