Бджолярів Черкащини запрошують на «Золоту Пасіку 5.0»

Без-імені28 жовтня в межах виставки «Продуктивне бджільництво 2021» відбудеться топова подія для бджільництва України – Національний Медовий Форум «Золота Пасіка 5.0». Участь у форумі безкоштовна за умови попередньої реєстрації.

V Національний медовий форум цьогоріч уперше проводиться в рамках виставки «Продуктивне бджільництво». У рамках форуму відбудуться пленарні засідання «Медова галузь: законодавчі новації, ринок меду, очікування бджолярів» і «Апідологія: наукові відкриття у 2021 році»; 2 практичні частини «Бізнес в умовах виходу з кризи: нові тренди та стратегії» і «Організаційно-правові аспекти бджільництва».

Запрошують до участі у форумі бджолярів, виробників бджільницької продукції, експортерів меду, керівників і представників громадських об’єднань, вчених, експертів, виробників обладнання, успішних підприємців, які зацікавлені в економічному розвитку України.

Місце проведення: конференц-зал 14, павільйон 3 (вхід 3А), Міжнародний виставковий центр (МВЦ), Київ, Броварський проспект, 15, метро Лівобережна.

З питань участі у виставці «Продуктивне бджільництво» звертайтеся за тел.: +38 (044) 490 64 69 або e-mail: agro@kmkya.kiev.ua

Організовують захід Торгово-промислова палата України, Український проект бізнес-розвитку плодоовочівництва (UHBDP), Посольство Франції в Україні та ТОВ «Київський міжнародний контрактовий ярмарок».

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *