Бажаючих запрошують отримати фах тракториста-машиніста сільськогосподарського виробництва

трактористОльга Самарська – начальниця відділу активної підтримки безробітних: “Запрошуємо бажаючих здобути фах тракториста-машиніста сільськогосподарського виробництва. Навчання у м. Золотоноша в ДПТНЗ Черкаський навчальний центр МінАП та продовольства України. Звертайтеся до центру зайнятості: м. Сміла, вул. Соборна,68 тел. +38(04733)42526”

Антон Карпенко спочатку став кондитером. Через декілька років пошуків роботи, чоловік звернувся до центру зайнятості. Тут йому запропонували отримати безкоштовно ще одну професію – тракториста-машиніста сільськогосподарського виробництва. І Антон погодився: “Мене зацікавило те, що одразу після навчання я стовідсотково мав роботу. Але попередньо потрібно було заключити відповідний договір з роботодавцем.”

Надія Кондратенко – кар’єрна радниця пана Антона: “Чоловік відвідував тренінги та семінари, де фахівці центру зайнятості навчають сучасним методам пошуку роботи. Але попри це, він тривалий час не міг знайти підходящої вакансії. Тому після професійного тестування мої колеги запропонували Антону змінити фах. Він погодився навчатися в м.Золотоноша. І от тепер чоловік працює трактористом.”

Підготувала Ангеліна Хоменко,

фахівчиня СМРЦЗ

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *