Батьки в Смілі продовжують навчатися відповідальному батьківству

18035648_399543887098777_730971659_n19 квітня розпочався тренінговий курс „Батьківство в радість” для батьків, які виховують дошкільнят, на базі дитячого садочку № 1. Про це інформує сайт Смілянського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.
Попереду ще 6 занять з розвитку власного батьківського потенціалу. Потім батьки з дітьми відвідають унікальний комплекс Зерноленд в с. Івківці Чигиринського району.
«Ми переконані, що саме сімейне виховання, безконфліктне спілкування — запорука щасливого батьківства, доброго настрою і душевного спокою», зазначають організатори.
Тетяна, мама 3-х дітей, що була учасником 1-го заняття, поділилися враження від тренінгу: «Мені дуже сподобалася атмосфера довіри, яка панувала на занятті. Матеріал подавався у формі легких ігор та вправ, але висновки з них були для мене відкриттям.»
Чи є необхідність проведення та відвідування таких тренінгів? Звісно, є, адже тут формуються навички успішної взаємодії з власною дитиною, що є життєво необхідним не тільки для конкретної сім’ї, а й для суспільства загалом.
Проект реалізується за фінансової підтримки Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської обласної державної адміністрації.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *