Батько забив на сполох, бо донька не вийшла на зв’язок

Повідомлення про зникнення 15-річної черкащанки надійшло до поліції 28 листопада близько 23-ї години. Про те, що донька від 27 листопада не виходить на зв’язок та невідомо де перебуває, заявив її батько.

Поліцейські негайно почали пошуки. До роботи приступила слідчо-оперативна група Черкаського районного управління поліції. Орієнтували весь особовий склад, який в нічний час був задіяний на патрулюванні міста, а також працівників ювенальної превенції.

Правоохоронці встановлювали коло спілкування неповнолітньої, опитували товаришів та їхніх батьків, коли вони востаннє бачили дівчину. Відтак пошуки тривали всю ніч.

Вже на ранок юну черкащанку знайшли. Вона ночувала у знайомих. Батько про це не знав, бо не проживає разом із родиною, та коли з 27 листопада втратив зв’язок із донькою, одразу забив на сполох.

Дівчина пояснила, що за добу до зникнення мати дозволила піти на ніч до друзів, пізніше вона не могла зателефонувати нікому з батьків оскільки мобільний телефон розрядився.

Зараз неповнолітня знаходиться вдома, з нею усе добре. Жертвою злочину вона не стала.

Інспектори ювенальної превенції, з дівчиною та батьками, провели профілактичну роботу аби подібних випадків надалі не виникало.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.