Батьківство в радість: у Смілі стартував новий тренінговий курс

У Смілі провели першу зустріч захоплюючого тренінгового курсу “Батьківство в Радість”, який організували у Смілянському ЦССДМ.

На першому занятті учасники вчились турбуватися про себе, адже – це ключ до успіху у вихованні наших дітей.

– Час від часу ми потребуємо поглянути на себе з більшою увагою та любов’ю, аби мати енергію і ресурси для надання кращої підтримки іншим, – зазначають організатори.

На занятті учасники ділилися досвідам, обговорювали, яким чином можна забезпечити своє благополуччя і добробут. Звучало багато цікавих ідей та порад, від здорового способу живлення і фізичної активності до розвиваючих хобі та психологічного самовдосконалення.

Важливо пам’ятати, що щасливі і задоволені батьки створюють щасливе та здорове середовище для своїх дітей. Курс допомагає усвідомити це та знайти баланс між власним самопіклуванням та батьківськими обов’язками.

– Якщо ви ще не долучилися до нашої чудової спільноти, не засмучуйтесь! Є багато цікавих занять, які нас чекають в майбутньому, – заначили у Центрі.

До речі, хто має бажання доєднатися, має ще трішки часу, щоб стати учасником курсу, адже із третього заняття курс проводитиметься для закритої групи довіри.

Проєкт CПІЛЬНОС оціальні Послуги впроваджується Дитячим Фондом ООН (ЮНІСЕФ) та Консорціумом партнерських організацій за фінансової підтримки Федерального міністерства економічного співробітництва та розвитку через Німецький банк розвитку (KfW).

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.