Батьківська конференція у Смілянському центрі підготовки та перепідготовки робітничих кадрів

В актовій залі ДНЗ «Смілянський центр підготовки і перепідготовки робітничих кадрів» пройшла батьківська конференція. Основними питаннями зустрічі батьків з адміністрацією навчального закладу стали питання організації навчально-виховного процесу та вимоги до виконання правил внутрішнього розпорядку.

Розпочав конференцію директор навчального закладу Дякон Віталій Максимович із загальної інформації про навчальний заклад, його сьогодення, організацію навчального процесу в закладі. Також звернув увагу, що успішне навчання є головною запорукою майбутнього професійного та успішного життєвого шляху.

Заступник директора з навчально-виховної роботи Барановська Надія Анатоліївна проінформувала батьків про організацію навчально-виховної роботи та дозвілля в закладі, розповіла про роботу учнівського самоврядування, окреслила питання призначення соціальної стипендії. Особливу увагу було приділено організації харчування учнів, проживанню в гуртожитку.

По закінченні батьки були запрошені до кабінетів, де продовжили роботу з класними керівниками та майстрами виробничого навчання, адже тільки у тісній співпраці педагогів і батьків можна досягнути успіху у справі виховання і навчання учнів, інформує прес-центр ЦППРК.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *