Балаклеївська школа отримала новий шкільний автобус

DSC_1844-1536x1024Нові автобуси та ключі від них сьогодні урочисто передали десятьом загальноосвітнім навчальним закладам області. Ще чотири прибудуть в школи до кінця жовтня, відзначає очільник області Сергій Сергійчук.

Це стало можливим завдяки підтримці уряду та співфінансуванню з бюджетів громад Черкащини, передає пресслужба Черкаської ОДА.

Вартість одного автобусу сягає 1 млн 840 тис. гривень. 70% від його вартості профінансували з держбюджету, а 30% – зі скарбниці громад.

– Школи Черкащини – з автомобільним поповненням, – відзначає голова ОДА. – Держава приділяє значну увагу організації якісного підвезення саме у сільській місцевості. Також продовжуємо реалізовувати обласну програму «Шкільний автобус». У вересні спрямували субвенцію з обласного семи місцевим бюджетам на придбання ще 8-ми автобусів.

Наразі у сільській місцевості до місця навчання і додому підвозять 11,3 тис учнів та 1,8 тис педагогічних працівників. Підвезення організовано 220 шкільними автобусами та 51 орендованим (найманим) транспортними засобами.

Забезпечення шкіл новими автобусами дасть можливість розвантажити маршрути, відмовитися від орендованих транспортних засобів та оновити існуючий автопарк

Автобуси вже поїхали до навчальних закладів. Зокрема, новенький транспорт отримав Балаклеївський ліцей імені Євгенії Гуглі.

Також нові автобуси доставили у Цибулівську опорну школу, Чижівську загальноосвітню школу, Вергунівську школу Червонослобідської сільської ради, Боровицьку школу Сагунівської сільської ради, Христинівський ліцей, Чорнобаївську школу, Драбівський навчально-виховний комплекс «Дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Набутівської сільської ради Корсунь-Шевченківського району, Степанецький ліцей-опорний заклад загальної середньої освіти Степанецької ОТГ.

DSC_2014-1536x1000 DSC_1844-1536x1024

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *