Балаклеївська громада до кінця року матиме інвестиційний паспорт

децентралізація_зустріч_resizeПро це йшлося 28 серпня на координаційній зустрічі робочої групи проєкту «Підтримка взаємодії об’єднаних територіальних громад з бізнесом». Участь у зустрічі взяли експерти проєкту, представники Департаменту регіонального розвитку Черкаської ОДА, Черкаського Центру розвитку місцевого самоврядування.

Фахівці провідної консалтингової компанії Civitta, спільно з аналітичним центром «Ейдос» допоможуть об’єднаним територіальним громадам Черкащини створити інвестиційні паспорти.

За словами старшого аналітика компанії Civitta Сергія Корнилюка, до участі у конкурсі було подано загалом 42 заявки. Черкаські громади підготували та подали на відкритий конкурс найбільшу кількість заявок і вони були найбільш якісними. Так, із 20 громад України, обраних для створення інвестиційних паспортів, 7 – з Черкаської області.

До кінця року інвестиційний паспорт матиме одна громада Смілянського району – Балаклеївська. Такі ж паспорти в Черкаській області отримають Березняківська, Бобрицька, Ладиженська, Лип’янська, Медведівська та Михайлівська громади, інформує інтернет-представницитво Децентралізація. Черкащина.

Кожна з них отримає повний аудит свого інвестиційного потенціалу, в т.ч. потенційно цікаві для інвесторів інноваційні проекти у вигляді детальних бізнес-планів.

У ході зустрічі було зазначено, що реалізація такого проекту була б перспективною також у плані обміну напрацюваннями, досвідом та успішними практиками між громадами, що стимулювало б до підвищення інвестиційних можливостей інших громад Черкащини.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *