Автомобіль не витримав: поліцейський допоміг жінці відремонтувати авто, яке зламалося в дорозі

299653090_1413000272518835_1298547628471400989_n12 серпня поліцейський офіцер громади помітив жінку, яка розгублено стояла поруч автомобіля на узбіччі дороги.

Зупинившись, правоохоронець запропонував свою допомогу. Він дізнався, що жінка тікала від війни з Луганщини, та її Volkswagen Golf не витримав далекої відстані й зламався у дорозі.

Олександр Скалій, оглянув транспортний засіб й знайшов причину поломки. Він відремонтував машину й жінка змогла продовжити рух.

Вона подякувала охоронцю порядку за допомогу та розповіла, що коли авто зупинилося у Христинівці, проїжджі водії на її прохання не зупинялися, певно реагували, що не місцева.

“Я вже втратила надію на допомогу й очікувала лише дива, що машина сама заведеться, бо зовсім не розуміла, що з нею робити. І таке диво постало в образі поліцейського, якому я безмежно вдячна”, — додає жінка.

“Для мене це звична справа — бути там, де потрібен. Ми завжди будемо піклуватися про людей, які потрапили в біду”, — запевнив поліцейський офіцер громади Олександр Скалій.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.