Аудитори виявили, що на одному із держпідприємств незаконно продали майно, вартістю понад 20 млн грн

аудитФахівці Управління Північного офісу Держаудитслужби в Черкаській області під час ревізії фінансово-господарської діяльності одного з державних підприємств встановили, що там списали та реалізували матеріальні цінності державного резерву, які перебували на зберіганні. В результаті це призвело до того, що було втрачено майна, балансовою вартістю понад 20 млн гривень.

Крім того, кошти, які надійшли від реалізації матеріальних цінностей на суму 4,2 млн грн, підприємством не були перераховані до спеціального фонду державного бюджету, як це передбачено законодавством, а використані на потреби підприємства, що завдало збитків державному бюджету.

Водночас, за наявності заборгованості із заробітної плати працівників державного підприємства, зафіксовано оплату інших платежів на загальну суму 7,9 млн грн. На сьогодні заборгованість перед працівниками підприємства ліквідовано.

На адресу підприємства надіслані вимоги щодо усунення порушень. Матеріали ревізії передано до Головного слідчого управління Національної поліції України, повідомили в управлінні Північного офісу Держаудитслужби у Черкаській області.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *