Аудитори виявили неефективне використали понад 257 млн грн в обласному Департаменті

PM750image002Фахівці Управління Північного офісу Держаудитслужби в Черкаській області провели планову ревізію діяльності обласного Департаменту охорони здоров’я та медичних послуг за період з 01.01.2017 до 30.06.2020 року.

В результаті виявили незабезпечення ефективного управління коштами на суму понад 257 млн грн, зокрема, тих що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів – понад 4,8 млн грн.

Нарахування і виплата всупереч законодавству посадовим особам Департаменту матеріальної допомоги на оздоровлення призвели до зайвого виділення бюджетних коштів на суму 1,3 млн грн.

Три заклади охорони здоров’я – Черкаська міська стоматологічна поліклініка, Черкаський міський пологовий будинок «Центр матері та дитини» та Черкаська міська інфекційна лікарні уклали угоди про співробітництво з обласним відділенням Міжнародного фонду допомоги хворим з наслідками травм та захворювань. В результаті, кошти, які надходили як благодійні внески від пацієнтів, зараховувались не на рахунок установ, а Фонду. Загалом, понад 18 млн грн.

Видатки на медикаменти, були забезпечені лише на 6% від потреби в них, та на харчування – 16% від потреби.

Про результати ревізії аудитори  повідомили правоохоронні органи, інформує сайт Державної аудиторської служби України.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *