Аудитори Черкащини з початку року забезпечили відшкодування втрат на суму понад 2,8 млн грн

аудитФахівці Управління Північного офісу Держаудитслужби в Черкаській області протягом січня-лютого 2020 року забезпечили усунення порушень, що призвели до втрат фінансових та матеріальних ресурсів, на суму  понад 2,8 млн грн.

За результатами проведених заходів державного фінансового контролю керівники місцевих органів влади та місцевого самоврядування, підприємств, установ, організацій прийняли 14 управлінських рішень. Об’єкти контролю врахували і поінформували про впровадження 9 пропозицій, наданих їм за результатами державних фінансових аудитів.

Правоохоронним органам передано матеріали 3 заходів державного фінансового контролю, за результатами розгляду яких розпочато 2 досудових розслідування.

До підприємств, установ та організацій під час ревізій, в яких виявлені порушення, у 5 випадках застосовано заходи впливу у вигляді зупинення операцій з бюджетними коштами.

За порушення складено 24 протоколи про адміністративне правопорушення, 12 осіб притягнуто до дисциплінарної та матеріальної відповідальності, 1 посадову особу об’єкта контролю звільнено з посади, інформують у Державній аудиторській службі.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.