Асоціація постачальників торговельних мереж порахувала ціни на шашлик у різних регіонах України

шашликЗ початком весни народ завжди відкриває сезон шашлику. Асоціація постачальників торговельних мереж порахувала в якому регіоні шашлик буде найдорожчим і найдешевшим. Для визначення вартості були проаналізовані ціни на свинину (2 кг), ріпчату цибулю (0,5 кг), сіль, чорний мелений перець та хліб (0,5 кг).

Як виявилось на початок березня 2019 року найдорожче приготувати шашлик у Закарпатській області, і обійдеться він у 267,2грн, тоді як найдешевший в Тернопільській області – 217,4грн. Різниця у вартості складає 50грн, або 23%. Про це повідомив у мережі Facebook голова Національної Ради економічного розвитку Олексій Дорошенко.

Черкащина у всеукраїнському «шашличному» рейтингу – у середині. У нашому регіону він за даними дослідення обійдеться у 243,2 грн.

ТОП – 3 найдорожчих регіонів виглядає так: Закарпатська область – 267,2грн, Харківська область – 262,2грн і Київ – 256,7грн. А перша трійка найдешевших регіонів наступна: Тернопільська область – 217,4грн, Волинська – 226,4грн, Львівська – 235,1грн. 

 

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *