APTIV – лідер із виготовлення електрокабельної продукції. Інтерв’ю з директором компанії Флорiном Лезеу

Директор компанії APTIV Флорiн Лезеу

Директор компанії APTIV Флорiн Лезеу

У Черкасах запрацював перший завод міжнародної компанії APTIV – лідера з виготовлення електрокабельної продукції для автомобільної галузі. Ми вирішили зустрітися з директором заводу, паном Флоріном Лезеу, і поставити декілька запитань, які цікавлять багатьох наших читачів.

– Пане Флорін, це перший завод Aptiv в Україні? Чому компанія Aptiv вирішила відкрити завод саме в Черкасах?

– Ми вибрали Черкаси з багатьох причин. Черкаси – чудове місто, яке нам підійшло з точки зору логістики, оскільки знаходиться недалеко від наших партнерів та інших автомобільних заводів, а також завдяки наявності кваліфікованого персоналу. Наразі на заводі працюють близько тисячі черкащан, і ми  не зупиняємося, плануємо до кінця року збільшити кількість працівників до 2 тисяч.

– Чи будь-хто може отримати роботу на вашому заводі?

Катя+– Практично будь-хто, якщо може і хоче працювати в три зміни, є відповідальним, має бажання вчитися. Ми проводимо презентації щодня о 9 год. та 13 год. крім вихідних. Запрошуємо всіх бажаючих прийти. Наші рекрутери під час презентації більш детально розкажуть про всі умови, а після презентації з кожним поспілкуються. Контактні телефони: 066 422 12 55, 066 540 18 73.

– Якщо мене цікавить офісна посада, до кого я можу звернутися?

– На сайті work.ua Ви можете знайти всі актуальні вакансії нашої компанії ТОВ «Аптів Сервіс Україна»: виробничі та офісні. Ви можете ознайомитися з вимогами до вакансій та надіслати ваше резюме. Основна вимога для офісних посад – знання англійської мови, оскільки ми міжнародна компанія, і комунікація з нашими колегами з інших країн відбувається англійською мовою. Для вдосконалення знань працівників, ми пропонуємо безкоштовні курси англійської мови, які щотижня проводяться онлайн.

image002– Чи можна прийти подивитися на виробництво до того як працевлаштуватися?

– Ми плануємо організувати “День відкритих дверей” на щомісячній основі, якщо карантинні обмеження дозволять нам це зробити. Визначимо день і час, тож усі бажаючі зможуть побачити виробництво та умови роботи зсередини.

Які у вас переваги серед інших підприємств в місті Черкаси?

image004– За версією Ethisphere, Aptiv уже дев’ять років поспіль визнається однією з найбільш етичних компаній світу. Ми чітко дотримуємося законодавства України: наші працівники отримують офіційну зарплату, усі премії теж нараховуються офіційно. Всіх працівників, які працюють на виробництві, ми забезпечуємо безкоштовним довезенням на роботу та із роботи в три зміни, на заводі працює їдальня.

 

Завдяки розробленим протоколам роботи під час Covid-19 ми можемо безпечно працювати, зберігаючи безпеку наших людей та спільноти.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *