Апеляційний суд скасував виправдувальний вирок щодо посадовця, якого звинувачують в службовій недбалості

судЧеркаським апеляційним судом скасовано вирок Монастирищенського районного суду, яким виправдано колишнього керівника структурного підрозділу районної державної адміністрації.

Посадовця обвинувачували у службовій недбалості , що завдало істотної шкоди державним інтересам (ч. 1 ст. 367 КК України), інформує пресслужба прокуратури Черкаської області.

Посадова особа обвинувачується в тому, що не дивлячись на штучне завищення обсягів і вартості будівельних робіт по ремонту покрівлі державного закладу, не вжила заходів щодо перевірки їх на відповідність фактичним обсягам. Почадовець прийняв та підписав без перевірки акт приймання виконаних будівельних робіт.

У результаті приватному товариству з державного бюджету перерахували зайві кошти в сумі понад 62 тис. грн.

За результатами судового розгляду кримінального провадження суд першої інстанції ухвалив виправдувальний вирок. Його прокурор оскаржив в апеляційному порядку.

За наслідками апеляційного розгляду реабілітуюче рішення було скасовано, матеріали кримінального провадження повернуто до суду першої інстанції для проведення нового судового розгляду.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *