Апеляційний суд зобов’язав навчальний заклад привести у належний стан протирадіаційне укриття

У ході вивчення стану додержання вимог законодавства України у сфері використання та забезпечення функціонування об’єктів цивільного захисту встановлено, що на території одного з державних навчальних закладів Золотоніського району розташоване протирадіаційне укриття, яке перебувало в неналежному стані.

Прокуратура звернулася до суду з позовом щодо зобов’язання суб’єкта владних повноважень привести вказану споруду в стан готовності. Адже неготовність укриття до використання наражає на небезпеку майже 300 дітей та працівників закладу.

Черкаський окружний адміністративний суд задовольнив позовні вимоги прокурора в повному обсязі, врахувавши, що в умовах воєнного стану питання належного функціонування захисних споруд цивільного захисту населення є крайньою необхідністю для захисту життя та здоров’я дітей, які навчаються у закладі, та його працівників.

Не погоджуючись із прийнятим рішенням, заклад освіти подав до суду апеляційну скаргу.

Однак апеляційний суд залишив рішення суду першої інстанції без змін, підтвердивши обґрунтованість вимог прокурора про необхідність приведення відповідачем захисної споруди у готовність до укриття, повідомили в обласній прокуратурі.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.