Апеляційний суд засудив крадія до реального позбавлення волі

Апеляційний суд ухвалив вирок, яким чоловіка засуджено до 5 років позбавлення волі за крадіжки та несанкціоноване втручання в роботу інформаційних, електронних, комунікаційних систем.

Обвинувачений, маючи незняту та непогашену судимість за вчинення тяжких злочинів, на початку вересня 2021 року, шляхом підбору ключа проник до будинку потерпілої, звідки викрав її мобільний телефон, грошові та пенсійне посвідчення.

У подальшому, використовуючи викрадений мобільний телефон, з вересня 2021 року до лютого 2022 року, здійснював несанкціоновані операції, у результаті чого заволодів коштами потерпілої на загальну суму понад 40 000 грн.

Він, же у лютому 2022 року в умовах воєнного стану, за попередньою змовою групою осіб, проникли до будинку іншого потерпілого, звідки викрали будівельний електроінструмент, вартістю майже 9 000 грн.

Судом обвинуваченого визнано винним та засуджено до 5 років позбавлення волі, проте від відбування призначеного покарання звільнено з іспитовим строком на 3 роки.

Прокурор у суді апеляційної інстанції обґрунтовано довів м’якість призначеного покарання судом першої інстанції.

За результатами апеляційного розгляду суд скасував вирок районного суду в частині призначення покарання, ухваливши новий вирок, яким чоловіка засуджено до реального покарання у вигляді 5 років позбавлення волі та взято під варту із зали суду, повідомили в обласній прокуратурі.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.