Апеляційний суд залишив у силі вирок, який було винесено черкащанці за державну зраду

За принципової позиції прокурорів обласної прокуратури Черкаським апеляційним судом відмовлено у задоволенні апеляційної скарги адвоката в інтересах черкащанки, яку Придніпровським районним судом Черкас було засуджено до 10 років позбавлення волі за державну зраду та розповсюдження матеріалів із закликами до зміни меж території або державного кордону України.

У березні 2022 року правоохоронними органами затримано жительку м. Черкаси, яка з початку вторгнення окупаційних військ на територію Україну почала співпрацювати з представниками РФ, була залучена до ворожої діяльності через заборонені російські соціальні мережі, де вона активно пропагувала політику держави-агресора та підтримувала ворожі наративи.

За допомогою месенджеру «Viber» жінка передавала представникам держави-агресора фото об’єктів з описом щодо зосередження збройних сил, укріплень та фортифікації будівель.

Наразі апеляційним судом вирок місцевого суду залишено без змін. Засуджена перебуває під вартою, повідомили в обласній прокуратурі.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.