Апеляційний суд визнав винним співробітника ТЦК та СП за виправдовування дій окупантів

За публічного обвинувачення прокурорів Черкаської обласної прокуратури апеляційний суд відмовив у задоволенні апеляційної скарги адвоката в інтересах чиновника однієї із державних установ м. Черкаси, якого судом засуджено до 2 років позбавлення волі за виправдовування, визнання правомірною та заперечення збройної агресії рф, а також глорифікацію її учасників.

Наразі вирок суду першої інстанції залишено без змін.

Прокурор у суді довів, що упродовж квітня – липня 2022 року співробітник одного з територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки у телефонних розмовах зі своїми близькими родичами та знайомими висловлював проросійські погляди та наративи, підтримував дії учасників збройної агресії рф.

Він заперечував звірства російських військових у Бучі, при цьому звинувачуючи Збройні Сили України, вважав українців ворогами, з якими він воює.

Із займаної посади чиновника звільнено.

Суд визнав обґрунтованими доводи прокурора про необхідність застосування покарання у вигляді реального позбавлення волі.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснювали працівники УСБУ в Черкаській області, повідомили в обласній прокуратурі.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.