Ансамбль «Санжари» зі Смілянського району – переможці Міжнародного конкурсу «Україна єднає світ»

санжари_resizeУ Києві проходив Міжнародний багатожанровий фестиваль-конкурс «Україна єднає світ». У фестивалі-конкурсі, хвиля якого об’єднала таланти з різних куточків України, Білорусії, Литви, Сполучених Штатів Америки, взяли участь понад тисячу учасників.

На міжнародному фестивалі-конкурсі Смілянщина представила свій колектив –  це народний аматорський ансамбль народних інструментів «Санжари» (художній керівник Василь Гончаренко).

Конкурс оцінювали поважні та відомі артисти та визначні особистості в Україні, такі як народна артистка України, Герой України Ада Роговцева (голова журі ), Дар’я Трегубова, Олександр Гурець, Василій Федоришин, Тетяна Борисенко та інші.

Конкурсна програма фестивалю включала в себе різноманітні види виконавчого мистецтва. Виступ колективу був ретельно підготовлений і вразив глядачів своєю майстерністю виконання. Старання було підтверджене нагородами.

За підсумками журі  колектив отримав Диплом І ступеня,  категорія – Змішана, номінація – інструментальний жанр.  А керівник Василь  Гончаренко,  був нагороджений  Подякою Міжнародного фестивалю – конкурсу «Україна єднає світ», за плідну самовіддану працю, вагомий внесок в розвиток культури суспільства та естетичне виховання молоді, інформують у Смілянському районному будинку культури.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *