Анонс газети “СМІЛА” від 18 січня

1041Черговий номер газети «Сміла» у продажу з 18 січня.
На 16 сторінках часопису:
Вітання до Водохрещі та запрошення на купіль.
Розклад руху автобусів, що здійснюють перевезення пільгових категорій населення у 2017 році.
Перші відгуки читачів у новій рубриці «газета Сміла – 20 років разом з Вами». Запрошуємо поділитися своїми думками на сторінках нашого часопису.
Серед офіційної інформації: про орендну плату за землю для громадян у цьому році та підтвердження довідок про зарплату для призначення пенсій.
Сторінки історії: доля відомого борця за правду, громадсько-політичної діячки Ангеліни Усікової в розвідці краєзнавця із Івано-Франківська Зіновія Бойчука.
Матеріал журналіста Андрія Глущенка про Петра Підгорного, який хотів побудувати в Плескачівці міні-пивзавод і намагався врятувати дитячий табір відпочинку колишнього «Оризону».
Рубрика «Цікава Черкащина».
На сторінках цікавого і корисного: які розрекламовані ліки вчені назвали неефективними та незвичайні факти про людське тіло. П’ять пояснень чому з віком час летить швидше, народні прикмети січня, поради дбайливих господарів тощо.
Також на сторінках часопису новини, приватні оголошення, реклама, вітання та інша інформація.

Газета «Сміла» у продажу із 18 січня.

Шановні сміляни! Триває передплата на газету «Сміла». Щоб одержувати часопис завітайте в редакцію або поштове відділення і оформіть передплату. Долучайтеся до постійних читачів газети «Сміла» та завжди будьте в курсі місцевих подій.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *