Англійця привабила смілянська залізниця

dsc_0566-2Із англійцем Робертом Ентоні ми познайомилися у міському краєзнавчому музеї. Він ретельно розглядав експозиції. Щоб поспілкуватися з відвідувачем та здолати мовний бар’єр, мобілізували всі свої знання англійської. І розмова таки вийшла! Роберт охоче погодився дати інтерв’ю, сфотографуватися, залишив контактні дані та побажання у Книзі відгуків. Гість із Англії розповів, що мандрує світом, в т.ч. Україною. Був у Львові, Чигирині та інших містах. У Смілу приїхав тому, що звернув увагу на нашу потужну залізничну станцію.

– Якщо є така залізниця, це означає, що місто має бути розвинене, – зауважив гість. – У музей зайшов, бо сподобалася красива будівля.

У музеї найбільше цікавився історією залізниці, життям Сміли у воєнні та повоєнні роки, знає про часи голодомору. Коли показали ціп та інші знаряддя праці українців у минулому, дав зрозуміти, що знає, для чого їх застосовували. Спілкуючись, переходив і до теми моди (скажімо, пояснив, навіщо винайшли жакети), життя і традицій європейців, розвитку виробництва і т.ін. Сам він з місцевості, де нібито народився Шерлок dsc_0577-2Холмс. До речі, каже, що не всі англійці розуміють, чому Шерлок Холмс став дуже відомим всьому світові, і вважають, що є люди, які більше заслуговують на таку популярність. У минулому Роберт мав бізнес, останні два-три роки доглядав своїх літніх батьків, зараз подорожує задля саморозвитку. Мандрує автомобілем, а коли хоче потрапити у недоступні місця, залишає машину і пересідає на велосипед.

«Дякую за дуже цікавий візит. Я дізнався багато і розумію більше. Добре проведений день», – написав Роберт Ентоні у Книзі відгуків музею.

Юлія ХАРЧЕНКО

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.