Андрій Шевченко запросив до збірної України смілянина

Відразу два вихованці черкаського футболу викликані до лав збірної України. Склад оголосив головний тренер нашої команди Андрій Шевченко. Національна збірна готується до гри проти Ісландії, яка відбудеться 5 вересня.
Якщо поява вихованця смілянського футболу Івана Петряка із “Зорі” мало кого здивувала, бо Іван і раніше викликався до лав головної команди країни, то поява юного Артема Довбика викликала справжній фурор.

Раніше Артем грав за “Черкаський Дніпро”, а згодом переїхав до іншого “Дніпра” з однойменного міста. 19-річний нападник досі не має твердого місця в основі свого клубу. Він провів лише декілька ігор у футболці свого нинішнього клубу. Не забив жодного м’яча у Прем’єр-лізі. Раніше Довбика викликали лише до юнацької збірної (до 19 років) Виклик його до збірної – неабиякий аванс.

“У Артема величезний потенціал”, – каже головний тренер “Черкаського Дніпра” Ігор Столовицький

“Лівою ногою б’є так точно, ніби рукою кидає. Ніколи не лупить на силу, а завжди – на точність. Ті, хто сміється з його виклику до збірної – не футбольні люди. Пройде час і вони перестануть насміхатися. Артем родився футболістом. Він бачить поле, має гарну дистанційну швидкість. Хлопець ще себе покаже”.

Уродженців Черкащини не викликали до збірної з часів Олександра Ковпака. Він тепер знову грає за “Черкаський Дніпро”

Юрій СТРИГУН “Вісті Черкащини”

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *