«Активні громадяни»: смілянські студенти взяли участь у тренінгу за програмою Британської Ради

721_1554209171_IMG_0903У Смілянському промислово-економічному коледжі ЧДТУ відбувся тренінг за програмою Британської Ради «Активні громадяни». Організувала захід команда Черкаського обласного молодіжного ресурсного центру у складі Олени Кудрявцевої, Олени Левченко та Тетяни Долошицька.

35 амбітних, веселих, цікавих молодих людей, серед яких студенти всіх спеціальностей різних курсів коледжу та учні 9-х, 10-х класів загальноосвітніх шкіл №№ 3, 4, 11, 15 Сміли, які прагнуть змінити життя на краще, активно долучилися до тренінгу, аби дізнатися, як успішно втілити свої креативні ідеї. 

На зустрічі учасники знайомилися один з одним та вчилися працювати в команді; дізнавалися про діяльність та можливості Молодіжного Центру та програми Active Citizens Ukraine; висловлювали свої очікування та формулювали мету Активних громадян; досліджували свою ідентичність та «культурний багаж» України; визначали якими якостями, навичками та цінностями має володіти справжній Активний громадянин; визначали локальні та глобальні проблеми; розглядали приклади успішних проектів та вчилися писати власні. Найбільш цікавими виявилися ідеї щодо облаштування «free space» у приміщенні коледжу, вирішення екологічних проблем громади, організація простору для спілкування та дозвілля дітей та молоді, тощо.

Під час програми «Активні громадяни» Британська Рада надає міні-гранти на реалізацію соціальних проектів обсягом до 500 фунтів (15 000 грн… Маємо надію, що якийсь із проектів вдасться реалізувати у Смілі.

Кожен учасник тренінгу отримав сертифікат міжнародного зразка, а заодно неоцінений досвід, нові знайомства, яскраві враження та позитивні емоції, інформують у Смілянському промислово-економічному коледжі.

721_1554209170_IMG_0307 721_1554209171_IMG_0903

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *