Активне життя освітніх закладів Сміли

Завершився дев’ятий Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек, який проходив у закладах загальної середньої освіти під назвою: «В нас єдина мета – Україна свята, нездоланна ніким і ніколи!».

В усіх школах міста відбулися заходи національно-патріотичного спрямування – зустрічі із захисниками Збройних Сил України, години спілкування, свята, марафони мужності, інтелектуальні ігри, тощо. Організовано книжково-ілюстративні виставки, викладки літератури, книжкові полички.

Учні 5-Б і 10-Б класів спеціалізованої школи №12 та джури козацького рою «Булава» з вірою в те, що перемогли тоді, переможуть і зараз, вшанували українців, які захищали свої домівки, своїх дітей, свою свободу та віддали життя у боротьбі із нацистськими окупантами.

Вихованці БДЮТ та учні шкіл взяли участь у різноманітних конкурсах та змаганнях. Вихованець клубу настільного тенісу «Енергія» Іван Цьома посів ІІІ місце в обласній Універсіаді з настільного тенісу серед чоловіків, що відбулася у Кропивницькому.

Вихованці гуртків ужиткового мистецтва «Чарівниця» та «Природа і фантазія» взяли участь у Міжнародному конкурсі мистецтв INTERNATIONAL TALENT COMPETITION «ART-ПОРТАЛ», а гуртків «Веселі смужки» та «Чарівниця» – у Всеукраїнському багатожанровому конкурсі мистецтв «Мамині очі».

І місце в обласному етапі Всеукраїнської акції «День юного натураліста» здобули учні школи №6.

Триває у закладах Сміли і волонтерська робота. Для дітей із внутрішньо переміщених сімей у центральній бібліотеці провели розважальну програму.

Вечір гумору та сатири «Сміємось – значить не здаємось!» організували для ВПО та волонтерів ГО «СІЧ» вихованці та педагоги Будинку дитячої та юнацької творчості. Учасники театрального гуртка «Міраж», народного художнього колективу театру естрадної пісні «Ерідан» та молодіжного активу «Драйв» декламували поезію на патріотичну тематику, байки та гуморески, також співали пісні про Україну.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.