Активне шкільне життя

20191114_143100Грудень 2019 року виявився плідним і цікавим для учнів нашої школи. Учасники гуртка «Основи журналістики» відвідали акти-конференцію в місті Черкаси, де брали участь у майстер-класах з медіаграмотності та аналізу мовлення. Учениці 10 класу Діана Стеблина та Анастасія Карпенко були нагороджені грамотами та футболками.
Учні 7-А, 9-А та 9-Б класу зустрічалися з військовими , які провели бесіду з правил поведінки з незнайомими предметами, продемонстрували різні види зброї та розповіли про наслідки її використання.
Для учнів 7-А та 9-Б класів був проведений інтегрований захід до Дня пам’яті жертв голодомору, під час якого учні представляли дослідження на тему «Історія і моя родина», виступала лекторська група, створена виставка.

Не менш цікаво пройшов захист проектів на суспільну тематику серед учнів 9-Б класу, під час якого старшокласники обговорювали різноманітні питання: «Як зберегти навколишнє середовище», «Стосунки між однолітками»,  «Хто такий жебрак», «Краса  і природа» та багато інших тем. За круглим столом учні вчилися ставити питання, вислуховувати думку опонента, доводити свою точку зору.

Світлана Волошина, вчитель української мови та літератури школи №3-колегіуму

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *