Актуальні вакансії у моторвагонному депо Христинівка «Одеської залізниці» АТ «Укрзалізниця»

ярмарок депоУ Смілянському міськрайонному центрі зайнятості відбувся ярмарок вакансій від Христинівського депо. Учасниками заходу стало 15 осіб.

Наразі актуальні наступні вакансії:

Оборотне моторвагонне депо ім. Т. Шевченко: помічник машиніста дизель-поїзда, слюсар з ремонту рухомого складу;

Моторвагонне депо Христинівка: токар, фрезерувальник;

Оборотне моторвагонне депо Миколаїв : слюсарі з ремонту рухомого складу, помічники машиніста дизель-поїздів, акумуляторник, інженер.

Гарантується соціальний пакет, медичне страхування, своєчасна виплата заробітної плати, всі пільги та компенсації.

Тим людям, які бажають працювати на залізниці та готові вчитися, керівництво депо готове надати рекомендації у навчальні заклади. Є можливість заключити договір щодо безкоштовного навчання з умовою подальшого працевлаштування у депо.

«Я не думала, що буду працювати на залізниці. Але роботою задоволена» – Олена Гаркавенко, помічниця начальника Моторвагонного депо Христинівка з кадрів та соціальних питань. Жінка виступила спікером на ярмарку вакансій. Розповіла про історію створення депо, про його можливості: «Володимир Ковальов, директор Моторвагонного депо Христинівка, починав свою кар’єру слюсарем, помічником та машиністом тепловоза, електровоза, інженером. Аж потім став керівником. Колектив його поважає, адже він розуміє всі аспекти роботи, сам їх виконував.»

Юлія Осика, заступниця начальниці відділу взаємодії з роботодавцями Смілянського міськрайонного центру зайнятості: «Усі, кого зацікавила можливість працювати у підрозділах Моторвагонне депо Христинівка чи навчатися за сприяння підприємства, просимо звертатися до центру зайнятості. А ще –ми запрошуємо Вас брати активну участь у ярмарках вакансій. Для тих, хто шукає роботу, це унікальна можливість безпосередньо познайомитися з роботодавцями, показати свої уміння, навички та отримати роботу. Для роботодавців – це місце відбору кращих фахівців та формування бази кадрів на майбутнє.»

Ярмарок вакансій – це унікальна можливість, якою потрібно скористатися. Центри зайнятості організовують ярмарки безкоштовно для всіх учасників.

Інформація Смілянського МРЦЗ

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *